Jak zrobić wianek?

No właśnie o tym opowiadam w e-booku ” Sekret ukryty w wiankach czyli jak zrobisz swój pierwszy wianek i co na tym zyskasz ?”. Krok po kroczku przy pomocy wielu zdjęć dokładnie przedstawiam kolejne etapy wykonywania wianka. Jest to pierwszy napisany przeze mnie e-book i jest zbiorówką bardzo różnych wzorów wianków. Następne będą grupowały tematycznie wzory wianków np. wianki bożonarodzeniowe. Opis każdego pomysłu na wianek zaczynam od przedstawienia na zdjęciu wszystkich rzeczy potrzebnych do wykonania określonego wianka, dokładnie je omawiam i dzielę się moimi doświadczeniami na ten temat. Powyżej przedstawiam Ci zdjęcie wykonane i zastosowane w lekcji ‚krok po kroku” do wianka bożonarodzeniowego. Następnie opisuję kolejne etapy wykonywania wianka i również obrazuję to zdjęciami. Na zdjęciu powyżej pokazuję jak nanosić klej na wykonane samodzielnie dekoracyjne kokardki w czerwono-zielono-złotej kolorystyce typowej dla wianków świątecznych robionych na Boże Narodzenie.No i na końcu każdej lekcji umieszczam zdjęcie gotowego wianka. Więcej będziesz mogła zobaczyć już niedługo, oczywiście jeżeli tylko będziesz miała na to ochotę :)

6 Responses to “Jak zrobić wianek?”

 • AgaB:

  Kasiu!
  No to kochana rozpaliłaś moją ciekawość. Kto wie, może i ja w tym roku sama „sklecę” jakąś ozdóbkę? Stronę dodaję do zakładek, bo będę tu stałym gościem.
  Pozdrawiam :*

 • Witaj!
  Bardzo się cieszę, że znalazłam Twój blog w odchłani blogosfery;))Galeria Twoich wianków jest zachwycająca!!! Jestem już ich fanką, urzekła mnie ich forma, kształt, kompozycja, dosłownie wszystko:))
  Jestem ciekawa e-booka, więc będę podglądać co u Ciebie:))
  Pozdrawiam!

 • Gasia:

  Witam Cię. Jestem od niedawna również zakochana w wiankach; odezwała się w nas słowiańska dusza? :) Jestem pod wrażeniem Twoich prac; ja też tak chcę :)) Pomożesz mi w tym? Pozdrawiam. Gasia.

 • Super pomysł, piękne prace.

 • angie:

  Witaj!
  Od pewnego czasu przeglądam sobie Twoje wianki na Pakamerze – zawsze żeby poprawić sobie humor:) Tak jak moje przedmówczynie, z niecierpliwością czekam na e-booka, nowości w sklepiku i na bank będę tutaj stałym bywalcem:) Pozdrawiam serdecznie. Andżelika

  • kakachna:

   Witaj Andżeliko :) Cieszę się bardzo, że do mnie trafiłaś, dziękuję Ci bardzo za tyle dobrych słów i mam nadzieję, że dołączysz do wiankowo-zakręconych na długo..
   Kachna

Leave a Reply

Kliknij na okładkę :)

Najnowszy e-zeszyt - "Wianki wielkanocne. 5 wzorów krok po kroku." jest już dostępny w Sklepiku! :)

Skrócona wersja e-booka "Jak zrobić wianek? 8 wzorów krok po kroku." w języku angielskim:


Tulka na Facebooku
Tulka na Youtube

Lawendowe wrzeciono

Wianek lawendowy
Wianek z goździków

Dekoracja ślubna część 1

Dekoracja ślubna część 2

Stroik wielkanocny

Nowości w sklepiku
Zapraszam na zakupy !
I tu są moje wianki
Tulka w „Bukietach”
Wianki w „Wena-Design „
Twój Koszyk w Tulce
Translate Tulka.pl
Kontakt
e-mail: kakachna.tulka@gmail.com

skype: kachna55
serdecznie zapraszam, jestem często i chętnie pomogę.

kontakt telefoniczny
34 333 02 74 lub 726 599 121

Skąd są moi Goście?
Znak akceptacji